Czekaj ....

Piotruś Pan

O Filmie

PIOTRUS PAN 2-DYSKOWE WYDANIE SPECJALNE

Pozostanie w Twym sercu na zawsze

Niech Twe marzenia i sny poszybują daleko dzięki tej klasycznej animacji Walta Disneya, doskonałej adaptacja ponadczasowej, cudownej opowieści J.M. Barriego, pełnej fantastycznych przygód i urzekających postaci, którym towarzyszy wspaniała muzyka i ... magiczny pył. Dostępny teraz w 2-dyskowym wydaniu specjalnym DVD film poddany został nowej cyfrowej obróbce i lśni teraz najjaśniejszym blaskiem.
Piotruś Pan - chłopiec, który nie chciał dorosnąć - to ulubiony bohater opowieści na dobranoc Wandy, Janka i Michasia. Gdy zabiera ich do magicznej krainy Nibylandii, w której dzieciństwo trwa wiecznie, rozpoczyna się prawdziwa zabawa. Dzięki Dzwoneczkowi i cudownemu proszkowi wszyscy mogą latać i poznają Zaginionych Chłopców i przeżywają niezapomniane przygody, których kulminacyjnym punktem jest ostateczne starcie Piotrusia z jego największym wrogiem - złym Kapitanem Hakiem.
To 2-dyskowe wydanie specjalne zawiera moc atrakcji dla wszystkich: nowe gry i zabawy, piosenki, oryginalny dokument, w którym Walt Disney ujawnia, dlaczego zrealizował Piotrusia Pana i wiele, wiele więcej!

Piotruś Pan - 2 dyskowe wydanie specjalne
Powrót