Aktualności

Aktualności

Evermoor: Kroniki

Podczas pracy na planie serialu Disney Channel „Evermoor: Kroniki” jego gwiazdy zżyły się ze sobą i zaprzyjaźniły. Jak dobrze jednak zdążyły się poznać? Postanowiliśmy sprawdzić, co Naomi Sequeira, Georgia Lock, Finney Cassidy i George Sear wiedzą o pozostałych członkach ekipy…

Przeczytaj

Naomi Sequeira

Naomi to australijska gwiazda „Evermoor: Kroniki”. Fabuła serialu jest pełna tajemniczych zagadek, intryg oraz zabawnych historii z delikatną nutą romantyzmu.

Spotkaliśmy się z Naomi…

Aktualności

Sabrina Carpenter wie, jak się wyróżnić w te Święta!

Sabrina Carpenter słynie z odważnego stylu zarówno na planie filmowym, jak i poza nim. Zainspiruj się stylem Sabriny i granej przez nią Mai i przygotuj swoją świąteczną kreację...

Przygotuj kreację na Święta!

We Love Disney

W sprzedaży jest już najnowszy album Disneya „We Love Disney”. Zawiera on największe disneyowskie przeboje nagrane przez takie gwiazdy jak Ariana Grande, Tori Kelly, Jessie J, Jason Derulo czy Ne-Yo.

Ross Lynch ma urodziny!

Popularność zdobył dzięki rolom w serialu „Austin i Ally” i filmie „Teen Beach Movie”. W grudniu tego roku gwiazdor zespołu R5 obchodzi 20. urodziny. Wszystkiego najlepszego od Disney Channel!

Aktualności

Rotten to the Core: remiks Sofii Carson — Uwaga: tego trzeba posłuchać

Posłuchaj Sofii Carson w remiksie „Rotten to the Core” — to jeden z przebojów na ścieżce dźwiękowej nowego filmu „Następcy”. Przy tej piosence nogi same porwą Cię do tańca!

Sofia Carson - Rotten to the Core

Ścieżka dźwiękowa z filmu „Następcy” — posłuchaj najgorętszej ścieżki dźwiękowej od czasu „Teen Beach 2”

Zawiera przebój „Rotten to the Core” oraz „Believe” i „Set it Off” Shawna Mendesa.

Pages

Mobile
Tablet
Desktop