Wydarzenia

Nie Przegap

 • Aladyn Jr w Teatrze Roma!
  Aladyn Jr w Teatrze Roma!

WIĘCEJ LINKÓW

Up Down
Up Down

WYDARZENIA

Poprzednio Następny
 • Fantazja – premierowy koncert symfoniczny

  Fantazja – premierowy koncert symfoniczny

  1 czerwca w Sali Kongresowej w Warszawie zabrzmi polska premiera słynnego koncertu filmowego „Fantazja" z 1940 roku. W filmie uznawanym za krok milowy w historii kina Walt Disney w genialny sposób połączył po raz pierwszy muzykę klasyczną z obrazem. W trakcie koncertu animacje wyświetlane na ekranie kinowym zilustrują popularne dzieła muzyki klasycznej, takie jak „Toccata i Fuga” Jana Sebastiana Bacha, „VI Symfonia” Ludwiga van Beethovena, „Dziadek do orzechów” Piotra Czajkowskiego czy „Noc na Łysej Górze” Modesta Musorgskiego. Wśród wspaniałych animacji nie zabraknie Myszki Miki w „Uczniu czarnoksiężnika” Paula Dukasa.
 • Miki i przyjaciele na znaczku pocztowym

  Miki i przyjaciele na znaczku pocztowym

  Z okazji 20-lecia działalności Disneya w Polsce Poczta Polska wyemitowała nowy znaczek pocztowy. To pierwszy znaczek z nowej serii „Cudowny świat Disneya”. Szukajcie go w urzędach pocztowych w całej Polsce. Może to będzie początek waszej wspaniałej kolekcji?
 • Aladyn Jr w Teatrze Roma!

  Aladyn Jr w Teatrze Roma!

  Aladyn Jr to pierwszy spektakl Teatru Roma w ramach nowego cyklu „Disney Teatr Młodych” w którym zobaczymy najpiekniejsze disneyowskie opowieści w wykonaniu młodych aktorów. „Aladyn Jr” to sceniczna adaptacja jednej z najpopularniejszych animacji Studia Disneya. Opowieść o ulicznym złodziejaszku, córce Sułtana i magicznym Dżinie z lampy pełna jest niezapomnianych piosenek, w tym nagrodzonej Oscarem w 1992 r. „A Whole New World”. Premiera 26 listopada 2011. Więcej o spektaklu ina stronach Teatru Muzycznego Roma.
Poprzednio Następny