Wydarzenia

Nie Przegap

 • Pixar in Concert
  Pixar in Concert
 • Kaczor Donald
  Kaczor Donald
 • Magiczne koncerty
  Magiczne koncerty

WIĘCEJ LINKÓW

Up Down
Up Down

WYDARZENIA

Poprzednio Następny
 • Pixar in Concert

  Pixar in Concert

  To będzie niepowtarzalne, multimedialne wydarzenie! Tuż przed Międzynarodowym Dniem Dziecka, 30 maja o godz. 11:00 w Kraków Arenie odbędzie się pierwsza w Polsce prezentacja fragmentów ścieżek dźwiękowych z czternastu pełnometrażowych produkcji studia Pixar, m.in. Toy Story, Merida Waleczna, Gdzie jest Nemo i Auta, w wersji koncertowej. Potężny aparat symfoniczny, połączenie muzyki wykonywanej na żywo z pięknymi wizualnie scenami wprowadzi dzieci w świat muzyki symfonicznej. Muzyka czterech wielokrotnie nagradzanych kompozytorów zabrzmi w wykonaniu Orkiestry Akademii Beethovenowskiej. Zapraszamy na Pixar in Concert. Kultowe filmy z muzyką na żywo!
 • 20 lecie magazynu Kaczor Donald

  20 lecie magazynu Kaczor Donald

  Magazyn „Kaczor Donald” – najzabawniejsze pismo świata obchodzi w tym roku swoje 20. urodziny w Polsce. Z tej okazji zapraszamy wszystkich kaczkofanów – tych dużych i tych małych, obecnych i ich… rodziców, albo starsze rodzeństwo na radosne świętowanie. Zaczynamy w sobotę, 24 maja o godz. 10.00 na płycie Stadionu Narodowego podczas Warszawskich Targów Książki. Czeka mnóstwo atrakcji i niespodzianek, dmuchanie świeczek na torcie, jego degustacja oraz dobra zabawa i… liczne nagrody. W programie m.in.: wizyta rysownika i wspólne warsztaty rysunku, zabawy piłkarskie, rysowanie najdłuższego komiksu, konkurs na naśladowanie głosu Kaczora Donalda, gra terenowa, czy koło fortuny.
 • Fantazja – premierowy koncert symfoniczny

  Fantazja – premierowy koncert symfoniczny

  1 czerwca w Sali Kongresowej w Warszawie zabrzmi polska premiera słynnego koncertu filmowego „Fantazja" z 1940 roku. W filmie uznawanym za krok milowy w historii kina Walt Disney w genialny sposób połączył po raz pierwszy muzykę klasyczną z obrazem. W trakcie koncertu animacje wyświetlane na ekranie kinowym zilustrują popularne dzieła muzyki klasycznej, takie jak „Toccata i Fuga” Jana Sebastiana Bacha, „VI Symfonia” Ludwiga van Beethovena, „Dziadek do orzechów” Piotra Czajkowskiego czy „Noc na Łysej Górze” Modesta Musorgskiego. Wśród wspaniałych animacji nie zabraknie Myszki Miki w „Uczniu czarnoksiężnika” Paula Dukasa.
 • Miki i przyjaciele na znaczku pocztowym

  Miki i przyjaciele na znaczku pocztowym

  Z okazji 20-lecia działalności Disneya w Polsce Poczta Polska wyemitowała nowy znaczek pocztowy. To pierwszy znaczek z nowej serii „Cudowny świat Disneya”. Szukajcie go w urzędach pocztowych w całej Polsce. Może to będzie początek waszej wspaniałej kolekcji?
Poprzednio Następny