Książki i magazyny

Na Topie

 • Minnie & You. Modne dodatki
  Minnie & You. Modne dodatki
 • Violetta. Modne dodatki
  Violetta. Modne dodatki
 • Wróżki. Jak przygotować przyjęcie
  Wróżki. Jak przygotować przyjęcie

WIĘCEJ LINKÓW

Up Down
Up Down

KSIĄŻKI I MAGAZYNY

Poprzednio Następny
 • Samoloty 2

  Samoloty 2

  Każdy wie, kim jest Dusty, triumfator lotniczego wyścigu Lot Wokół Globu. Mechaniczna usterka, która spowodowała lawinę nieprzewidzianych wydarzeń, zmusiła mistrza do przerwania kariery i podjęcia nowego wyzwania – uzyskania dyplomu strażaka, gaszącego pożary lasów. Dusty zmierzył się z próbą ognia i zobaczył, że życie nie zawsze toczy się tak, jak byśmy tego chcieli. Kim teraz będzie? Co wybierze? Wyścigi były przecież wszystkim, o czym marzył. Czy znajdzie nowy cel w życiu? Odpowiedzi na te i inne pytania odnajdziecie w ekskluzywnym, 96-stronicowym wydaniu zawierającym pełną wersję gorącej przygody Dusty’ego.
 • Lotne fakty

  Lotne fakty

  Kto jest kim w Turbockiej Eskadrze Przeciwpożarowej? Co kryje przeszłość Brygadiera Śmigłego? Gdzie spędził młodość Paker? Z tej książeczki dowiesz się niezwykłych rzeczy o swych ulubionych bohaterach, a przy okazji poznasz zaskakujące fakty dotyczące prawdziwych samolotów służących do gaszenia pożarów!
 • W ślad za Dustym

  W ślad za Dustym

  Czy wiesz, jak się nazywają najbardziej widowiskowe figury akrobatyczne, które można podziwiać podczas pokazów lotniczych? Zajrzyj do tej książeczki i… wykonaj te podniebne akrobacje wraz z Dustym. Doświadczone samoloty z Turbockiej Eskardy Przeciwpożarowej udzielą ci niezbędnych wskazówek. Dobrej zabawy!
 • Minnie & You. Modne dodatki

  Minnie & You. Modne dodatki

  „Minnie & You. Modne dodatki" to książeczka, która zainspiruje każdą dziewczynkę. Proste i urocze projekty, które zachwycą fanki Minnie i dadzą szansę wykonać mnóstwo oryginalnych, modnych dodatków. Dzięki czytelnym i przejrzystym instrukcjom "krok po kroku" z łatwością można wykonać każdy projekt. Poradnik pozwala wykazać się kreatywnością i wykonywać mnóstwo pomysłowych dodatków i ozdób, m.in.: ramki na zdjęcia, oryginalne doniczki, opaski, bransoletki. W książce znajduje się też kilka przepisów na pyszne babeczki.
 • Minnie. Pocztówki

  Minnie. Pocztówki

  15 kartek związanych z Minnie. Pierwsze strony zawierają instrukcje, jak bawić się z pocztówkami, jak je ozdabiać, co można wykorzystać w dekorowaniu, jak zaadresować kartkę. Pozostałe zawierają 15 kartek do ozdobienia. Na odwrocie jest miejsce na wpisanie tekstu lub wstawienie rysunku, adres i znaczek, jak w standardowej karcie pocztowej.
 • Sekretne zapiski. Minnie i ja

  Sekretne zapiski. Minnie i ja

  Ta książka to idealny powiernik wszystkich tajemnic i przemyśleń. Znajduje się w nim mnóstwo miejsca na zapiski i wspomnienia oraz wiele zabawnych quizów, testów, porad perfekcyjnej Minnie: jak się ubierać stosownie do okazji - w kinie, szkole, na spacerze, jak dbać o urodę, cerę i dobrą kondycję oraz jak właściwie zachowywać się przy stole.
 • Wróżki. Modne dodatki

  Wróżki. Modne dodatki

  Poradnik "Wróżki. Modne dodatki" to książka, która zainspiruje każdą dziewczynkę. Pozwala na wykonanie oryginalnych, modnych dodatków nawiązujących stylem i charakterem do filmowych Wróżek. Dzięki czytelnym i przejrzystym instrukcjom "krok po kroku" z łatwością można wykonać każdy projekt. Poradnik pozwala wykazać się kreatywnością i wykonywać mnóstwo pomysłowych dodatków i ozdób, m.in.: ramki na zdjęcia, oryginalne doniczki, opaski, bransoletki. W książce znajduje się też kilka przepisów na pyszne babeczki.
 • Sekretne zapiski. Wróżki i ja

  Sekretne zapiski. Wróżki i ja

  Wspaniały książka dla miłośniczek Wróżek. Poznaj osobowość i talent każdej Wróżki oraz jej styl. W sekretniku wpisać można swoje tajemnice i przemyślenia z każdego dnia. Wspaniałe zabawy, quizy i testy. Porady wróżek, jak dbać o siebie, swoją cerę, włosy, zdrowie, aby zawsze być w dobrej formie.
 • Wróżki. Jak przygotować przyjęcie

  Wróżki. Jak przygotować przyjęcie

  W książce opisano krok po kroku, jak przygotować idealne przyjęcie z Dzwoneczkiem i jej przyjaciółkami. Książka zawiera rady, gry, naklejki i szablony do wypychania - wszystko, co potrzebne do zorganizowania imprezy. Pozycja pomocna dla rodziców przy planowaniu na przykład urodzin dziecka.
 • Wróżki. Album przyjaźni

  Wróżki. Album przyjaźni

  Album przyjaźni dla małych przyjaciółek i fanek "Wróżek". Mnóstwo miejsca do pisania, wklejania, rysowania, porady, quizy, a wszystko w bajkowym stylu, znanym fankom disnejowskiej serii. Strony można wypełniać wspólnie z ukochaną przyjaciółką.
 • Violetta. Pocztówki

  Violetta. Pocztówki

  15 kartek związanych z serialem "Violetta". Pierwsze strony zawierają instrukcje: jak bawić się z pocztówkami, jak je ozdabiać, co można wykorzystać w dekorowaniu, jak zaadresować kartkę. Pozostałe zawierają 15 kartek do ozdobienia dla fanek serialu. Na odwrocie jest miejsce na wpisanie tekstu lub wstawienie rysunku, adres i znaczek, jak w standardowej karcie pocztowej.
 • Violetta. Jak przygotować przyjęcie

  Violetta. Jak przygotować przyjęcie

  W książce opisano krok po kroku, jak przygotować idealne przyjęcie z Violettą i jej przyjaciółmi. Książka zawiera rady, gry, naklejki i szablony do wypychania - wszystko, co potrzebne do zorganizowania imprezy. Pozycja pomocna także dla rodziców przy planowaniu na przykład urodzin dziecka.
 • Violetta. Tatuaże. Pomysły na dobrą zabawę

  Violetta. Tatuaże. Pomysły na dobrą zabawę

  Idealna pozycja dla fanek serialu "Violetta". Książka zawiera kartę tatuaży z postaciami oraz motywami z serialu. Mnóstwo wspaniałej, różnorodnej zabawy, a w tym: czytanie, rysowanie, projektowanie, pisanie, rozwijanie umiejętności w wielu dziedzinach.
 • Violetta. Modne dodatki

  Violetta. Modne dodatki

  Poradnik dla wielbicielek serialu „Violetta”. Dowiedz się jak wykonać mnóstwo wspaniałych i oryginalnych dodatków w stylu ulubionych bohaterek serialu. Dzięki czytelnym i przejrzystym instrukcjom "krok po kroku" można zaprojektować i stworzyć kołnierzyki, opaski do włosów, pierścionki, torebki, kolczyki oraz mnóstwo innych ozdób. Przy każdym projekcie znajdują się: zdjęcia obrazujące kolejne etapy tworzenia, instrukcje, informacje o stopniu trudności, cenie materiałów i czasie wykonania.
 • Violetta. Album przyjaźni

  Violetta. Album przyjaźni

  Album przyjaźni to idealna pozycja dla małych przyjaciółek i fanek serialu "Violetta". Mnóstwo miejsca do pisania, wklejania, rysowania, porady, quizy, a wszystko w nowoczesnym stylu, znanym wielbicielkom disnejowskiej serii.
 • Kolekcja V-lovers, tom 6

  Kolekcja V-lovers, tom 6

  Szósty tom „Kolekcji V-lovers” to dalsze perypetie Violetty w Buenos Aires. Pierwsze randki, dziewczyńskie spotkania – w życiu Violetty wiele się dzieje każdego dnia! Tymczasem German planuje kolejną przeprowadzkę… Czy Violi uda się przekonać ojca, że nigdzie nie będzie im tak dobrze, jak w Buenos Aires? W szóstym z 16 tomów kolekcji znajdziesz płytę DVD z 5 odcinkami serialu z pierwszego sezonu oraz książkę z ciekawostkami na temat „Violetty” i zwrotami z języka hiszpańskiego!
 • Kolekcja V-lovers, tom 5

  Kolekcja V-lovers, tom 5

  Newsy zza kulis, porcja nowych informacji o aktorach i bohaterach, ciekawe zdjęcia i niepublikowane dotąd materiały – oto, co znajdziesz w kolejnym, piątym tomie „Kolekcji V-lovers”. W Studio 21 każdy dzień to wyzwanie! Sztuka polega na tym, żeby umieć wykorzystać swoją szansę… Przed kim pojawią się nowe możliwości? Kto będzie musiał zmagać się z przeciwnościami losu? No i czy Violetta odnajdzie swoją prawdziwą miłość?
 • Kolekcja V-lovers, tom 4

  Kolekcja V-lovers, tom 4

  Kolejny, czwarty tom „Kolekcji V-lovers” to nowa porcja informacji ze świata serialowej Violetty, wiele ciekawych zdjęć i świeżych wiadomości. Violetta coraz pewniej czuje się w Buenos Aires. Uczy się w fantastycznej szkole, ma wielu oddanych przyjaciół… Jednak nie wszyscy są równie życzliwi! Jak Viola poradzi sobie z zazdrosną gwiazdą Studio 21, Ludmiłą? Czy nawiąże nić porozumienia z narzeczoną swego taty – Jade?
 • Klinika dla pluszaków - magazyn

  Klinika dla pluszaków - magazyn

  W każdym numerze małe czytelniczki mogą śledzić przygody sześcioletniej sympatycznej, zaradnej Dosi, która prowadzi klinikę dla zabawek. Na poszczególnych stronach znajdą również zabawne opowieści, kolorowanki, zadania, dobre rady doktor Dosi o tym jak ważne jest dbanie o zdrowie. Zadania w piśmie są tak dobrane, żeby jak najbardziej pobudzać wyobraźnię i pomysłowość dziecka, a także poprzez zabawę uczyć czytania, pisania oraz liczenia. Dzieci będą miały okazję poznać także maskotki, które towarzyszą bohaterce, ale co najważniejsze będą śledzić Dosię, gdy ta pomaga wszystkim chorym i smutnym pluszakom, sprawiając za pomocą swoich przyrządów, że zabawki znów stają się zdrowe i szczęśliwe. Dosia i jej przyjaciele maskotki zapraszają do kliniki, gdzie będzie z pewnością dużo śmiechu i radości. Na łamach magazynu pojawiać się będą też ciekawostki o tematyce zdrowotnej skierowane do rodziców.
 • Jej Wysokość Zosia - magazyn

  Jej Wysokość Zosia - magazyn

  Przedstawiamy nowy dwumiesięcznik. Wielbicielki Zosi na stronach poszczególnych wydań znajdą opowiadanie oparte na serialu, ciekawe informacje o przyrodzie, rozmaite zadania do wykonania, łamigłówki, kolorowanki, wycinanki, a przede wszystkim lekcje jakie ma przed sobą Zosia, by zadebiutować jako Księżniczka.
 • Violetta - magazyn

  Violetta - magazyn

  Miesięcznik Violetta naładowany newsami z życia bohaterów wyjątkowego serialu.  Muzyka, miłość, pasja - o tym na pewno będzie można przeczytać w magazynie. Czytelniczki znajdą tu ekskluzywne wywiady i relacje z planu, dodatkowo testy, nowinki modowe i tajniki makijażu. Do każdego numery dołączony upominek prosto od Violetty. Każda fanka musi to mieć!
 • Samoloty - Wielki wyścig

  Samoloty - Wielki wyścig

  Dołącz do Dusty'ego i jego przyjaciół, by stanąć do walki w wielkim wyścigu Lot Wokół Globu. Poznaj największych rywali dzielnego rolniczego samolotu i sprawdź, kto pierwszy dotrze do mety. Rozwiąż zadania i pokoloruj obrazki, a dołączone do książki naklejki wykorzystaj podczas zabawy lub stwórz własną historię wielkiego wyścigu. Zapowiada się emocjonująca przygoda wśród superszybkich samolotów!
 • Zestaw Samoloty

  Zestaw Samoloty

  W zestawie znajdziecie 4 książeczki do kolorowania z  zadaniami oraz komplet kredek. Udanej zabawy!
 • Zestaw

  Zestaw "jej Wysokość Zosia"

  W zestawie znajdziecie 4 książeczki do kolorowania z zadaniami oraz komplet kredek. Udanej zabawy!
 • Auta - 500 naklejek

  Auta - 500 naklejek

  „500 naklejek" to znakomita okazja, żeby doskonale się bawić w towarzystwie Zygzaka McQueena i jego przyjaciół z Chłodnicy Górskiej i przypomnieć sobie ich najwspanialsze filmowe przygody. W książce znajdziecie mnóstwo stron do pokolorowania oraz ponad 500 fantastycznych naklejek z wizerunkami Waszych ulubionych bohaterów. Zacznijcie zabawę już dziś!
 • Kubus i przyjaciele - Maluj wodą

  Kubus i przyjaciele - Maluj wodą

  „Maluj wodą" to książeczka, w której zabarwione strony pociągamy pędzelkiem zamoczonym w wodzie i otrzymujemy piękne, barwne ilustracje. Świetna zabawa! 
 • Jake i piraci z Nibylandii

  Jake i piraci z Nibylandii

  „Kolorowanka z naklejkami" to propozycja dla tych, którzy lubią kolorować i naklejać. W książce znajdziecie duże obrazki do pokolorowania, różne ćwiczenia oraz naklejki, dzięki którym stworzycie wspaniałe rysunki.
 • Kubuś i przyjaciele. Zabawy i gry

  Kubuś i przyjaciele. Zabawy i gry

  W tej książce znajdziecie mnóstwo naklejek oraz zabaw i gier edukacyjnych, dzięki którym poznacie kolory, kształty i szlaczki. Razem z mieszkańcami Stuwiekowego Lasu będziecie uczyć się wesołych wierszyków, a w przerwie między zadaniami Kubuś pokaże Wam kilka ciekawych ćwiczeń. Gotowi?! Zaczynamy!
 • Klub Przyjaciół Myszki Miki. Poznajemy

  Klub Przyjaciół Myszki Miki. Poznajemy

  Miki i przyjaciele wybierają się nad morze. Po drodze czekają ich ciekawe przygody i mnóstwo niespodzianek, ale także zadania do rozwiązania. Dołącz do nich! Podróżując razem przyjaciółmi z Klubu Przyjaciół Myszki Miki poznacie kolory, cyfry i nazwy zwierząt. Dzięki ukrytym pod klapkami obrazkom będziecie często wracać do lektury tej książki.
 • Kubuś i przyjaciele

  Kubuś i przyjaciele

  Książka z mnóstwem stron do kolorowania i zadań dla dzieci w wieku przedszkolnym. W towarzystwie przyjaciół ze Stuwiekowego Lasu najmłodsi będą rozwijać swoje umiejętności, doskonale się bawiąc. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
 • Magazyn

  Magazyn "Mój przyjaciel Kubuś"

  Czasopismo dla dzieci w wieku przedszkolnym. Każdy numer poświęcony jest kolejnej porze roku. Bohaterami magazynu są postaci znane dzieciom ze Stuwiekowego Lasu. Razem z nimi najmłodsi uczą się poprzez zabawę. W piśmie są proste ćwiczenia i aktywności, które przydadzą się przedszkolakom w nauce pisania i liczenia. Nie brakuje również zadań z logicznego myślenia i ćwiczeń kształcących zdolności manualne. Dorośli natomiast mogą czytać na głos dzieciom historyjki pełne humoru i kolorowych ilustracji. Wśród dodatków dołączanych do każdego numeru pisma są wyjątkowe prezenty
 • Czytaj i słuchaj – edycja specjalna

  Czytaj i słuchaj – edycja specjalna

  Z myślą o miłośnikach filmowych opowieści Disneya przygotowana została edycja specjalna serii „Czytaj i słuchaj”. Każde wydanie to dwa tytuły starannie wybrane spośród najpiękniejszych historii znanych z ekranu. Słuchowiska na dołączonych do książek płytach CD, zawierające oryginalne dialogi, efekty dźwiękowe oraz piosenki z filmów, zachęcą dzieci do czytania i będą okazją do wspólnej zabawy dla całej rodziny.
 • Magazyn Disney Junior

  Magazyn Disney Junior

  Kwartalnik dla dzieci w wieku przedszkolnym, adresowany do dziewczynek, jak i chłopców. Bohaterami magazynu są postaci znane dzieciom z seriali kanału telewizyjnego Disney Junior. W każdym numerze znajdują się różne aktywności: kolorowanki, zagadki, łamigłówki, proste zadania edukacyjne czy inne zabawy. Oprócz tego mały czytelnik może liczyć na wesołe historyjki obrazkowe. Wśród prezentów dołączanych do każdego numeru pisma będzie pomysłowa zabawka.
 • Kluby książki

  Kluby książki

  Dajcie się oczarować magii najpiękniejszych baśni Disneya! Kluby Książek skupiają kilkadziesiąt tysięcy miłośników najpiękniejszych bajek. Klubowicze raz w miesiącu otrzymują specjalnie wybraną książkę oraz prezent. Biorą także udział w specjalnych konkursach. Klub Książki Kubusia Puchatka - tu spotkasz swojego ukochanego misia Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Klub Książek Disneya - dla wszystkich miłośników bajek Disneya.
 • Czytaj i słuchaj

  Czytaj i słuchaj

  Przygody Waszych ulubionych bohaterów z opowieści filmowych Disneya w serii książek Czytaj i słuchaj. Do każdego tytułu dołączona jest płyta CD, na której usłyszycie oryginalne dialogi, efekty dźwiękowe oraz piosenkę z filmu. Do tej pory w serii ukazało się wiele bardzo znanych i lubianych tytułów, m.in.: Prosiaczek i przyjaciele, Zakochany Kundel, Gdzie jest Nemo, Mała Syrenka, Auta, Księga Dżungli 2 czy Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków.
 • Miesięcznik Świat na Kółkach. Auta

  Miesięcznik Świat na Kółkach. Auta

  Miesięcznik Świat na Kółkach. Auta jest oparty na filmie animowanym Auta i jest adresowany do chłopców w wieku 4-7 lat. W każdym numerze występują bohaterowie z filmu oraz nowi, którzy dołączają do znanej już paczki przyjaciół. Czytelnik znajdzie tu rozmaite rubryki o różnym stopniu trudności – gry i zabawy, zadania typu „zrób to sam” oraz komiksy, plakat i karty do gry.
 • Miesięcznik Księżniczka

  Miesięcznik Księżniczka

  Księżniczka to miesięcznik dla dziewczynek w wieku przedszkolnym. W czasopiśmie można znaleźć pięknie ilustrowane historyjki z obrazkami, gry, zadania do wykonania, plakaty, kolorowanki i propozycje prac ręcznych - wszystko jest prezentowane przez księżniczki Disneya: Kopciuszka, Śpiącą Królewnę, Królewnę Śnieżkę, Arielkę, Bellę, Mulan i Dżasminę.
Poprzednio Następny