Książki i magazyny

Na Topie

 • Kolekcja V-lovers
  Kolekcja V-lovers
 • Klub Przyjaciół Myszki Miki
  Klub Przyjaciół Myszki Miki
 • Samoloty 2. Zestaw
  Samoloty 2. Zestaw

WIĘCEJ LINKÓW

Up Down
Up Down

KSIĄŻKI I MAGAZYNY

Poprzednio Następny
 • Kolekcja V-lovers, tom 11

  Kolekcja V-lovers, tom 11

  „Bądź zawsze sobą!” – takie przesłanie fani serialu „Violetta” znajdą w jedenastym tomie „Kolekcji V-lovers”. Znajdziecie tu newsy zza kulis, quizy na temat serialu oraz porcję słówek w języku hiszpańskim, a na płycie DVD – kolejne 5 odcinków serialu. Czy dla Violetty nadejdzie właściwy moment na wyjawienie tajemnicy? Nie tylko Vilu ma swoje małe sekrety, ma je także Angie, choć stara się zachować je dla siebie. Czy nadejdzie właściwy moment na szczere wyznania? A może to Violetta odważy się w końcu powiedzieć tacie prawdę?
 • Kolekcja V-lovers, tom 10

  Kolekcja V-lovers, tom 10

  Rozstania, powroty, randki, intrygi. Dziesiąty tom „Kolekcji V-lovers” to kolejna okazja, by przeżyć wraz z bohaterami Studio 21 wiele niezwykłych emocji. A tych nie będzie brakować…W życiu uczuciowym Violetty pojawią się kolejne zawirowania, a nowy dyrektor szkoły także nie pozwoli o sobie zapomnieć. Jakie niespodzianki z jego strony spotkają uczniów Studio 21? Czy przyjaźń okaże się silniejsza od rywalizacji? I wreszcie, czy Violetta zdoła sobie w końcu poukładać życie osobiste? Czy prawdziwa miłość zwycięży? W dziesiątym tomie kolekcji znajdziecie także newsy zza kulis, naklejki oraz porcję słówek w języku hiszpańskim.
 • Kolekcja V-lovers, tom 9

  Kolekcja V-lovers, tom 9

  „Mam zamiar walczyć o swoje marzenia” – te słowa wypowiedziane przez Violettę do Tomasa wydają się myślą przewodnią dziewiątego tomu kolekcji. Studio 21 jest w poważnych tarapatach! Uwielbiany przez wszystkich Pablo odchodzi ze stanowiska dyrektora, a na jego miejsce zostaje mianowany… Gregorio! Co w tej sytuacji zrobią uczniowie? W dziewiątym tomie kolekcji oprócz kolejnych pięciu odcinków serialu z pierwszego sezonu znajdziecie plakat, zagadki, zwroty z języka hiszpańskiego oraz niepowtarzalne naklejki.
 • Samoloty 2

  Samoloty 2

  Każdy wie, kim jest Dusty, triumfator lotniczego wyścigu Lot Wokół Globu. Mechaniczna usterka, która spowodowała lawinę nieprzewidzianych wydarzeń, zmusiła mistrza do przerwania kariery i podjęcia nowego wyzwania – uzyskania dyplomu strażaka, gaszącego pożary lasów. Dusty zmierzył się z próbą ognia i zobaczył, że życie nie zawsze toczy się tak, jak byśmy tego chcieli. Kim teraz będzie? Co wybierze? Wyścigi były przecież wszystkim, o czym marzył. Czy znajdzie nowy cel w życiu? Odpowiedzi na te i inne pytania odnajdziecie w ekskluzywnym, 96-stronicowym wydaniu zawierającym pełną wersję gorącej przygody Dusty’ego.
 • Lotne fakty

  Lotne fakty

  Kto jest kim w Turbockiej Eskadrze Przeciwpożarowej? Co kryje przeszłość Brygadiera Śmigłego? Gdzie spędził młodość Paker? Z tej książeczki dowiesz się niezwykłych rzeczy o swych ulubionych bohaterach, a przy okazji poznasz zaskakujące fakty dotyczące prawdziwych samolotów służących do gaszenia pożarów!
 • W ślad za Dustym

  W ślad za Dustym

  Czy wiesz, jak się nazywają najbardziej widowiskowe figury akrobatyczne, które można podziwiać podczas pokazów lotniczych? Zajrzyj do tej książeczki i… wykonaj te podniebne akrobacje wraz z Dustym. Doświadczone samoloty z Turbockiej Eskardy Przeciwpożarowej udzielą ci niezbędnych wskazówek. Dobrej zabawy!
 • Minnie & You. Modne dodatki

  Minnie & You. Modne dodatki

  „Minnie & You. Modne dodatki" to książeczka, która zainspiruje każdą dziewczynkę. Proste i urocze projekty, które zachwycą fanki Minnie i dadzą szansę wykonać mnóstwo oryginalnych, modnych dodatków. Dzięki czytelnym i przejrzystym instrukcjom "krok po kroku" z łatwością można wykonać każdy projekt. Poradnik pozwala wykazać się kreatywnością i wykonywać mnóstwo pomysłowych dodatków i ozdób, m.in.: ramki na zdjęcia, oryginalne doniczki, opaski, bransoletki. W książce znajduje się też kilka przepisów na pyszne babeczki.
 • Minnie. Pocztówki

  Minnie. Pocztówki

  15 kartek związanych z Minnie. Pierwsze strony zawierają instrukcje, jak bawić się z pocztówkami, jak je ozdabiać, co można wykorzystać w dekorowaniu, jak zaadresować kartkę. Pozostałe zawierają 15 kartek do ozdobienia. Na odwrocie jest miejsce na wpisanie tekstu lub wstawienie rysunku, adres i znaczek, jak w standardowej karcie pocztowej.
 • Sekretne zapiski. Minnie i ja

  Sekretne zapiski. Minnie i ja

  Ta książka to idealny powiernik wszystkich tajemnic i przemyśleń. Znajduje się w nim mnóstwo miejsca na zapiski i wspomnienia oraz wiele zabawnych quizów, testów, porad perfekcyjnej Minnie: jak się ubierać stosownie do okazji - w kinie, szkole, na spacerze, jak dbać o urodę, cerę i dobrą kondycję oraz jak właściwie zachowywać się przy stole.
 • Wróżki. Modne dodatki

  Wróżki. Modne dodatki

  Poradnik "Wróżki. Modne dodatki" to książka, która zainspiruje każdą dziewczynkę. Pozwala na wykonanie oryginalnych, modnych dodatków nawiązujących stylem i charakterem do filmowych Wróżek. Dzięki czytelnym i przejrzystym instrukcjom "krok po kroku" z łatwością można wykonać każdy projekt. Poradnik pozwala wykazać się kreatywnością i wykonywać mnóstwo pomysłowych dodatków i ozdób, m.in.: ramki na zdjęcia, oryginalne doniczki, opaski, bransoletki. W książce znajduje się też kilka przepisów na pyszne babeczki.
 • Sekretne zapiski. Wróżki i ja

  Sekretne zapiski. Wróżki i ja

  Wspaniały książka dla miłośniczek Wróżek. Poznaj osobowość i talent każdej Wróżki oraz jej styl. W sekretniku wpisać można swoje tajemnice i przemyślenia z każdego dnia. Wspaniałe zabawy, quizy i testy. Porady wróżek, jak dbać o siebie, swoją cerę, włosy, zdrowie, aby zawsze być w dobrej formie.
 • Wróżki. Jak przygotować przyjęcie

  Wróżki. Jak przygotować przyjęcie

  W książce opisano krok po kroku, jak przygotować idealne przyjęcie z Dzwoneczkiem i jej przyjaciółkami. Książka zawiera rady, gry, naklejki i szablony do wypychania - wszystko, co potrzebne do zorganizowania imprezy. Pozycja pomocna dla rodziców przy planowaniu na przykład urodzin dziecka.
 • Wróżki. Album przyjaźni

  Wróżki. Album przyjaźni

  Album przyjaźni dla małych przyjaciółek i fanek "Wróżek". Mnóstwo miejsca do pisania, wklejania, rysowania, porady, quizy, a wszystko w bajkowym stylu, znanym fankom disnejowskiej serii. Strony można wypełniać wspólnie z ukochaną przyjaciółką.
 • Violetta. Pocztówki

  Violetta. Pocztówki

  15 kartek związanych z serialem "Violetta". Pierwsze strony zawierają instrukcje: jak bawić się z pocztówkami, jak je ozdabiać, co można wykorzystać w dekorowaniu, jak zaadresować kartkę. Pozostałe zawierają 15 kartek do ozdobienia dla fanek serialu. Na odwrocie jest miejsce na wpisanie tekstu lub wstawienie rysunku, adres i znaczek, jak w standardowej karcie pocztowej.
 • Violetta. Jak przygotować przyjęcie

  Violetta. Jak przygotować przyjęcie

  W książce opisano krok po kroku, jak przygotować idealne przyjęcie z Violettą i jej przyjaciółmi. Książka zawiera rady, gry, naklejki i szablony do wypychania - wszystko, co potrzebne do zorganizowania imprezy. Pozycja pomocna także dla rodziców przy planowaniu na przykład urodzin dziecka.
 • Violetta. Tatuaże. Pomysły na dobrą zabawę

  Violetta. Tatuaże. Pomysły na dobrą zabawę

  Idealna pozycja dla fanek serialu "Violetta". Książka zawiera kartę tatuaży z postaciami oraz motywami z serialu. Mnóstwo wspaniałej, różnorodnej zabawy, a w tym: czytanie, rysowanie, projektowanie, pisanie, rozwijanie umiejętności w wielu dziedzinach.
 • Violetta. Modne dodatki

  Violetta. Modne dodatki

  Poradnik dla wielbicielek serialu „Violetta”. Dowiedz się jak wykonać mnóstwo wspaniałych i oryginalnych dodatków w stylu ulubionych bohaterek serialu. Dzięki czytelnym i przejrzystym instrukcjom "krok po kroku" można zaprojektować i stworzyć kołnierzyki, opaski do włosów, pierścionki, torebki, kolczyki oraz mnóstwo innych ozdób. Przy każdym projekcie znajdują się: zdjęcia obrazujące kolejne etapy tworzenia, instrukcje, informacje o stopniu trudności, cenie materiałów i czasie wykonania.
 • Violetta. Album przyjaźni

  Violetta. Album przyjaźni

  Album przyjaźni to idealna pozycja dla małych przyjaciółek i fanek serialu "Violetta". Mnóstwo miejsca do pisania, wklejania, rysowania, porady, quizy, a wszystko w nowoczesnym stylu, znanym wielbicielkom disnejowskiej serii.
 • Klinika dla pluszaków - magazyn

  Klinika dla pluszaków - magazyn

  W każdym numerze małe czytelniczki mogą śledzić przygody sześcioletniej sympatycznej, zaradnej Dosi, która prowadzi klinikę dla zabawek. Na poszczególnych stronach znajdą również zabawne opowieści, kolorowanki, zadania, dobre rady doktor Dosi o tym jak ważne jest dbanie o zdrowie. Zadania w piśmie są tak dobrane, żeby jak najbardziej pobudzać wyobraźnię i pomysłowość dziecka, a także poprzez zabawę uczyć czytania, pisania oraz liczenia. Dzieci będą miały okazję poznać także maskotki, które towarzyszą bohaterce, ale co najważniejsze będą śledzić Dosię, gdy ta pomaga wszystkim chorym i smutnym pluszakom, sprawiając za pomocą swoich przyrządów, że zabawki znów stają się zdrowe i szczęśliwe. Dosia i jej przyjaciele maskotki zapraszają do kliniki, gdzie będzie z pewnością dużo śmiechu i radości. Na łamach magazynu pojawiać się będą też ciekawostki o tematyce zdrowotnej skierowane do rodziców.
 • Jej Wysokość Zosia - magazyn

  Jej Wysokość Zosia - magazyn

  Przedstawiamy nowy dwumiesięcznik. Wielbicielki Zosi na stronach poszczególnych wydań znajdą opowiadanie oparte na serialu, ciekawe informacje o przyrodzie, rozmaite zadania do wykonania, łamigłówki, kolorowanki, wycinanki, a przede wszystkim lekcje jakie ma przed sobą Zosia, by zadebiutować jako Księżniczka.
 • Violetta - magazyn

  Violetta - magazyn

  Miesięcznik Violetta naładowany newsami z życia bohaterów wyjątkowego serialu.  Muzyka, miłość, pasja - o tym na pewno będzie można przeczytać w magazynie. Czytelniczki znajdą tu ekskluzywne wywiady i relacje z planu, dodatkowo testy, nowinki modowe i tajniki makijażu. Do każdego numery dołączony upominek prosto od Violetty. Każda fanka musi to mieć!
 • Samoloty - Wielki wyścig

  Samoloty - Wielki wyścig

  Dołącz do Dusty'ego i jego przyjaciół, by stanąć do walki w wielkim wyścigu Lot Wokół Globu. Poznaj największych rywali dzielnego rolniczego samolotu i sprawdź, kto pierwszy dotrze do mety. Rozwiąż zadania i pokoloruj obrazki, a dołączone do książki naklejki wykorzystaj podczas zabawy lub stwórz własną historię wielkiego wyścigu. Zapowiada się emocjonująca przygoda wśród superszybkich samolotów!
 • Zestaw Samoloty

  Zestaw Samoloty

  W zestawie znajdziecie 4 książeczki do kolorowania z  zadaniami oraz komplet kredek. Udanej zabawy!
 • Zestaw

  Zestaw "jej Wysokość Zosia"

  W zestawie znajdziecie 4 książeczki do kolorowania z zadaniami oraz komplet kredek. Udanej zabawy!
 • Auta - 500 naklejek

  Auta - 500 naklejek

  „500 naklejek" to znakomita okazja, żeby doskonale się bawić w towarzystwie Zygzaka McQueena i jego przyjaciół z Chłodnicy Górskiej i przypomnieć sobie ich najwspanialsze filmowe przygody. W książce znajdziecie mnóstwo stron do pokolorowania oraz ponad 500 fantastycznych naklejek z wizerunkami Waszych ulubionych bohaterów. Zacznijcie zabawę już dziś!
 • Kubus i przyjaciele - Maluj wodą

  Kubus i przyjaciele - Maluj wodą

  „Maluj wodą" to książeczka, w której zabarwione strony pociągamy pędzelkiem zamoczonym w wodzie i otrzymujemy piękne, barwne ilustracje. Świetna zabawa! 
 • Jake i piraci z Nibylandii

  Jake i piraci z Nibylandii

  „Kolorowanka z naklejkami" to propozycja dla tych, którzy lubią kolorować i naklejać. W książce znajdziecie duże obrazki do pokolorowania, różne ćwiczenia oraz naklejki, dzięki którym stworzycie wspaniałe rysunki.
 • Kubuś i przyjaciele. Zabawy i gry

  Kubuś i przyjaciele. Zabawy i gry

  W tej książce znajdziecie mnóstwo naklejek oraz zabaw i gier edukacyjnych, dzięki którym poznacie kolory, kształty i szlaczki. Razem z mieszkańcami Stuwiekowego Lasu będziecie uczyć się wesołych wierszyków, a w przerwie między zadaniami Kubuś pokaże Wam kilka ciekawych ćwiczeń. Gotowi?! Zaczynamy!
 • Klub Przyjaciół Myszki Miki. Poznajemy

  Klub Przyjaciół Myszki Miki. Poznajemy

  Miki i przyjaciele wybierają się nad morze. Po drodze czekają ich ciekawe przygody i mnóstwo niespodzianek, ale także zadania do rozwiązania. Dołącz do nich! Podróżując razem przyjaciółmi z Klubu Przyjaciół Myszki Miki poznacie kolory, cyfry i nazwy zwierząt. Dzięki ukrytym pod klapkami obrazkom będziecie często wracać do lektury tej książki.
 • Kubuś i przyjaciele

  Kubuś i przyjaciele

  Książka z mnóstwem stron do kolorowania i zadań dla dzieci w wieku przedszkolnym. W towarzystwie przyjaciół ze Stuwiekowego Lasu najmłodsi będą rozwijać swoje umiejętności, doskonale się bawiąc. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
 • Magazyn

  Magazyn "Mój przyjaciel Kubuś"

  Czasopismo dla dzieci w wieku przedszkolnym. Każdy numer poświęcony jest kolejnej porze roku. Bohaterami magazynu są postaci znane dzieciom ze Stuwiekowego Lasu. Razem z nimi najmłodsi uczą się poprzez zabawę. W piśmie są proste ćwiczenia i aktywności, które przydadzą się przedszkolakom w nauce pisania i liczenia. Nie brakuje również zadań z logicznego myślenia i ćwiczeń kształcących zdolności manualne. Dorośli natomiast mogą czytać na głos dzieciom historyjki pełne humoru i kolorowych ilustracji. Wśród dodatków dołączanych do każdego numeru pisma są wyjątkowe prezenty
 • Czytaj i słuchaj – edycja specjalna

  Czytaj i słuchaj – edycja specjalna

  Z myślą o miłośnikach filmowych opowieści Disneya przygotowana została edycja specjalna serii „Czytaj i słuchaj”. Każde wydanie to dwa tytuły starannie wybrane spośród najpiękniejszych historii znanych z ekranu. Słuchowiska na dołączonych do książek płytach CD, zawierające oryginalne dialogi, efekty dźwiękowe oraz piosenki z filmów, zachęcą dzieci do czytania i będą okazją do wspólnej zabawy dla całej rodziny.
 • Magazyn Disney Junior

  Magazyn Disney Junior

  Kwartalnik dla dzieci w wieku przedszkolnym, adresowany do dziewczynek, jak i chłopców. Bohaterami magazynu są postaci znane dzieciom z seriali kanału telewizyjnego Disney Junior. W każdym numerze znajdują się różne aktywności: kolorowanki, zagadki, łamigłówki, proste zadania edukacyjne czy inne zabawy. Oprócz tego mały czytelnik może liczyć na wesołe historyjki obrazkowe. Wśród prezentów dołączanych do każdego numeru pisma będzie pomysłowa zabawka.
 • Kluby książki

  Kluby książki

  Dajcie się oczarować magii najpiękniejszych baśni Disneya! Kluby Książek skupiają kilkadziesiąt tysięcy miłośników najpiękniejszych bajek. Klubowicze raz w miesiącu otrzymują specjalnie wybraną książkę oraz prezent. Biorą także udział w specjalnych konkursach. Klub Książki Kubusia Puchatka - tu spotkasz swojego ukochanego misia Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Klub Książek Disneya - dla wszystkich miłośników bajek Disneya.
 • Czytaj i słuchaj

  Czytaj i słuchaj

  Przygody Waszych ulubionych bohaterów z opowieści filmowych Disneya w serii książek Czytaj i słuchaj. Do każdego tytułu dołączona jest płyta CD, na której usłyszycie oryginalne dialogi, efekty dźwiękowe oraz piosenkę z filmu. Do tej pory w serii ukazało się wiele bardzo znanych i lubianych tytułów, m.in.: Prosiaczek i przyjaciele, Zakochany Kundel, Gdzie jest Nemo, Mała Syrenka, Auta, Księga Dżungli 2 czy Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków.
 • Miesięcznik Świat na Kółkach. Auta

  Miesięcznik Świat na Kółkach. Auta

  Miesięcznik Świat na Kółkach. Auta jest oparty na filmie animowanym Auta i jest adresowany do chłopców w wieku 4-7 lat. W każdym numerze występują bohaterowie z filmu oraz nowi, którzy dołączają do znanej już paczki przyjaciół. Czytelnik znajdzie tu rozmaite rubryki o różnym stopniu trudności – gry i zabawy, zadania typu „zrób to sam” oraz komiksy, plakat i karty do gry.
 • Miesięcznik Księżniczka

  Miesięcznik Księżniczka

  Księżniczka to miesięcznik dla dziewczynek w wieku przedszkolnym. W czasopiśmie można znaleźć pięknie ilustrowane historyjki z obrazkami, gry, zadania do wykonania, plakaty, kolorowanki i propozycje prac ręcznych - wszystko jest prezentowane przez księżniczki Disneya: Kopciuszka, Śpiącą Królewnę, Królewnę Śnieżkę, Arielkę, Bellę, Mulan i Dżasminę.
Poprzednio Następny