Książki i magazyny

Na Topie

 • Mała syrenka
  Mała syrenka
 • Uniwersytet Potworny
  Uniwersytet Potworny
 • Kubusiowa Akademia Gotowania
  Kubusiowa Akademia Gotowania

WIĘCEJ LINKÓW

Up Down
Up Down

KSIĄŻKI I MAGAZYNY

Poprzednio Następny
 • Klinika dla pluszaków - magazyn

  Klinika dla pluszaków - magazyn

  W każdym numerze małe czytelniczki mogą śledzić przygody sześcioletniej sympatycznej, zaradnej Dosi, która prowadzi klinikę dla zabawek. Na poszczególnych stronach znajdą również zabawne opowieści, kolorowanki, zadania, dobre rady doktor Dosi o tym jak ważne jest dbanie o zdrowie. Zadania w piśmie są tak dobrane, żeby jak najbardziej pobudzać wyobraźnię i pomysłowość dziecka, a także poprzez zabawę uczyć czytania, pisania oraz liczenia. Dzieci będą miały okazję poznać także maskotki, które towarzyszą bohaterce, ale co najważniejsze będą śledzić Dosię, gdy ta pomaga wszystkim chorym i smutnym pluszakom, sprawiając za pomocą swoich przyrządów, że zabawki znów stają się zdrowe i szczęśliwe. Dosia i jej przyjaciele maskotki zapraszają do kliniki, gdzie będzie z pewnością dużo śmiechu i radości. Na łamach magazynu pojawiać się będą też ciekawostki o tematyce zdrowotnej skierowane do rodziców.
 • Violetta. Za kulisami. Sezon 2

  Violetta. Za kulisami. Sezon 2

  Najlepszy przewodnik po serialu Disney Channel Violetta. Ciekawostki o bohaterach i grających ich aktorach, łamigłówki, quizy czyli mnóstwo zabawy dla wszystkich wielbicieli Violetty i jej przygód.
 • Sekrety i marzenia Violetty - rok później

  Sekrety i marzenia Violetty - rok później

  Książka Sekrety i marzenia Violetty – rok później, oparta na serialu Disney Channel, to wyczekiwana kontynuacja bestsellera Sekrety i marzenia Violetty z 2013 roku.
 • Violetta. Prawdziwa miłość

  Violetta. Prawdziwa miłość

  Angie zrezygnowała z bycia guwernantką Violetty i po tajemniczej sprzeczce z Germanem przyjęła pracę kompozytorki we Francji. Chociaż Violetta wie, jak wielką szansą jest dla Angie to wyzwanie, nie może pogodzić się z wyjazdem swej ukochanej ciotki. Zastanawia się również nad tym, jaki był prawdziwy powód kłótni między Angie a Germanem, i co ukrywa Jeremiasz, nauczyciel gry na pianinie. Jakby tego było mało, do konfliktu dochodzi również pomiędzy Leonem i Diego… Jak potoczą się losy bohaterów? Jakie kolejne kłopoty czekają Violettę? Czy Angie zostanie we Francji na stałe?
 • Violetta. Kodeks przyjaźni

  Violetta. Kodeks przyjaźni

  Po przedstawieniu zorganizowanym przez You Mix największy koszmar Violetty staje się rzeczywistością – dziewczyna traci głos. Przeżywany przez młodą piosenkarkę dramat rzutuje na całe jej życie – Violetta nie może porozumieć się z ojcem, a na dodatek coraz bardziej oddala się od Diego. Kłopoty piętrzą się i mnożą. Kiedy wydaje się, że gorzej już być nie może, okazuje się, że Franceska musi wyjechać do Włoch. Czy przyjaciołom ze Studia 21 uda się przekonać ojca Fran, by pozwolił dziewczynie zostać? Czy Violetta wróci do śpiewania? Jak ułożą się jej relacje z Diego?
 • Violetta. Wszystko dla muzyki

  Violetta. Wszystko dla muzyki

  Leon zrywa z Violettą, i choć ona robi wszystko, żeby go odzyskać, Diego wciąż nie pozwala o sobie zapomnieć. Violettą targają rozterki sercowe, gdy niespodziewanie Pablo i Moretti składają jej niesamowitą propozycję: chcą, aby została gwiazdą – solistką portalu You Mix.
 • Violetta. Mój świat na opak

  Violetta. Mój świat na opak

  Gdy Rafa Palmer odwołuje swój występ podczas imprezy zorganizowanej przez You Mix, na uczniów czeka największa z niespodzianek: to oni zaśpiewają na żywo tego wieczoru! Ale jest jeden problem: Tomas wrócił do Hiszpanii, a Leon jest zajęty motocrossem i nie wybiera się na imprezę. Czyżby unikał Violetty? Nie rozmawiali ze sobą przez całe lato! Pojawienie się Diego jeszcze bardziej skomplikuje sprawy. Czy serce Violetty znów będzie rozdarte pomiędzy dwoma chłopakami?
 • Violetta. Księga urody

  Violetta. Księga urody

  Dzięki Księdze urody możesz spróbować własnych sił w świecie makijażu. Odkryj swoją własną kreatywność i poznaj zawodowe sekrety prawdziwych stylistów! Jeśli wizaż jest twoją pasją – ta książka jest stworzona właśnie dla Ciebie!
 • Jej Wysokość Zosia - magazyn

  Jej Wysokość Zosia - magazyn

  Przedstawiamy nowy dwumiesięcznik. Wielbicielki Zosi na stronach poszczególnych wydań znajdą opowiadanie oparte na serialu, ciekawe informacje o przyrodzie, rozmaite zadania do wykonania, łamigłówki, kolorowanki, wycinanki, a przede wszystkim lekcje jakie ma przed sobą Zosia, by zadebiutować jako Księżniczka.
 • Violetta - magazyn

  Violetta - magazyn

  Miesięcznik Violetta naładowany newsami z życia bohaterów wyjątkowego serialu.  Muzyka, miłość, pasja - o tym na pewno będzie można przeczytać w magazynie. Czytelniczki znajdą tu ekskluzywne wywiady i relacje z planu, dodatkowo testy, nowinki modowe i tajniki makijażu. Do każdego numery dołączony upominek prosto od Violetty. Każda fanka musi to mieć!
 • Magazyn Samoloty

  Magazyn Samoloty

  Dwumiesięcznik dla chłopców w wieku od 3 do 6 lat. W każdym numerze na czytelników czekają bohaterowie z filmu, jak Dusty. Samo pismo wypełniają rozmaite zabawy, gry, zagadki tematyczne, podniebne opowieści w postaci komiksu, a także ciekawostki lotnicze: informacje o ruchu lotniczym, modelach samolotów, historii awiacji. Magazyn utrzymany jest w nowoczesnej, przejrzystej i dynamicznej szacie graficznej, przyjaznej młodemu czytelnikowi. Wśród dodatków dołączanych do każdego wydania będą wyjątkowe prezenty – modele samolotów.
 • Samoloty - Maluj wodą

  Samoloty - Maluj wodą

  „Maluj wodą" to książeczka, w której zabarwione strony pociągamy pędzelkiem zamoczonym w wodzie i otrzymujemy piękne, barwne ilustracje. Świetna zabawa! 
 • Samoloty - Wielki wyścig

  Samoloty - Wielki wyścig

  Dołącz do Dusty'ego i jego przyjaciół, by stanąć do walki w wielkim wyścigu Lot Wokół Globu. Poznaj największych rywali dzielnego rolniczego samolotu i sprawdź, kto pierwszy dotrze do mety. Rozwiąż zadania i pokoloruj obrazki, a dołączone do książki naklejki wykorzystaj podczas zabawy lub stwórz własną historię wielkiego wyścigu. Zapowiada się emocjonująca przygoda wśród superszybkich samolotów!
 • Zestaw Samoloty

  Zestaw Samoloty

  W zestawie znajdziecie 4 książeczki do kolorowania z  zadaniami oraz komplet kredek. Udanej zabawy!
 • Zestaw

  Zestaw "jej Wysokość Zosia"

  W zestawie znajdziecie 4 książeczki do kolorowania z zadaniami oraz komplet kredek. Udanej zabawy!
 • Minnie

  Minnie

  „Kolorowanka z naklejkami" to propozycja dla tych, którzy lubią kolorować i naklejać W książce znajdziecie duże obrazki do pokolorowania, różne ćwiczenia oraz naklejki, dzięki którym stworzycie wspaniałe rysunki.
 • Auta - 500 naklejek

  Auta - 500 naklejek

  „500 naklejek" to znakomita okazja, żeby doskonale się bawić w towarzystwie Zygzaka McQueena i jego przyjaciół z Chłodnicy Górskiej i przypomnieć sobie ich najwspanialsze filmowe przygody. W książce znajdziecie mnóstwo stron do pokolorowania oraz ponad 500 fantastycznych naklejek z wizerunkami Waszych ulubionych bohaterów. Zacznijcie zabawę już dziś!
 • Kubus i przyjaciele - Maluj wodą

  Kubus i przyjaciele - Maluj wodą

  „Maluj wodą" to książeczka, w której zabarwione strony pociągamy pędzelkiem zamoczonym w wodzie i otrzymujemy piękne, barwne ilustracje. Świetna zabawa! 
 • Jake i piraci z Nibylandii

  Jake i piraci z Nibylandii

  „Kolorowanka z naklejkami" to propozycja dla tych, którzy lubią kolorować i naklejać. W książce znajdziecie duże obrazki do pokolorowania, różne ćwiczenia oraz naklejki, dzięki którym stworzycie wspaniałe rysunki.
 • Kubuś i przyjaciele. Zabawy i gry

  Kubuś i przyjaciele. Zabawy i gry

  W tej książce znajdziecie mnóstwo naklejek oraz zabaw i gier edukacyjnych, dzięki którym poznacie kolory, kształty i szlaczki. Razem z mieszkańcami Stuwiekowego Lasu będziecie uczyć się wesołych wierszyków, a w przerwie między zadaniami Kubuś pokaże Wam kilka ciekawych ćwiczeń. Gotowi?! Zaczynamy!
 • Klub Przyjaciół Myszki Miki. Poznajemy

  Klub Przyjaciół Myszki Miki. Poznajemy

  Miki i przyjaciele wybierają się nad morze. Po drodze czekają ich ciekawe przygody i mnóstwo niespodzianek, ale także zadania do rozwiązania. Dołącz do nich! Podróżując razem przyjaciółmi z Klubu Przyjaciół Myszki Miki poznacie kolory, cyfry i nazwy zwierząt. Dzięki ukrytym pod klapkami obrazkom będziecie często wracać do lektury tej książki.
 • Kubuś i przyjaciele

  Kubuś i przyjaciele

  Książka z mnóstwem stron do kolorowania i zadań dla dzieci w wieku przedszkolnym. W towarzystwie przyjaciół ze Stuwiekowego Lasu najmłodsi będą rozwijać swoje umiejętności, doskonale się bawiąc. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
 • Magazyn

  Magazyn "Mój przyjaciel Kubuś"

  Czasopismo dla dzieci w wieku przedszkolnym. Każdy numer poświęcony jest kolejnej porze roku. Bohaterami magazynu są postaci znane dzieciom ze Stuwiekowego Lasu. Razem z nimi najmłodsi uczą się poprzez zabawę. W piśmie są proste ćwiczenia i aktywności, które przydadzą się przedszkolakom w nauce pisania i liczenia. Nie brakuje również zadań z logicznego myślenia i ćwiczeń kształcących zdolności manualne. Dorośli natomiast mogą czytać na głos dzieciom historyjki pełne humoru i kolorowych ilustracji. Wśród dodatków dołączanych do każdego numeru pisma są wyjątkowe prezenty
 • Seria

  Seria "Zabawa kredą"

  Ciekawe książeczki, w których kredą można dorysować obrazki do historyjek. Dziecko ćwiczy jednocześnie czytanie i zdolności manualne. Wspaniały pomysł na przyjemne popołudnie! W serii ukazały się: Auta, Król Lew, Księżniczki, Kubuś i przyjaciele.
 • Seria

  Seria "Ruchome obrazki"

  Przyłącz się do zabawy ze swoimi ulubionymi bohaterami. Dziecko kręci, przeciąga i przesuwa ruchome okienka, aby poruszać postaciami na obrazkach. Wspaniała rozrywka dla najmłodszych! W serii znajdziesz: „Kubuś i przyjaciele: Prosiaczkowe zgadywanki”, „Kubuś i przyjaciele: Tygrysie zgadywanki”, „Kubuś i przyjaciele: Puchatkowe zgadywanki”, „Auta: Zgadywanki”.
 • Czytaj i słuchaj – edycja specjalna

  Czytaj i słuchaj – edycja specjalna

  Z myślą o miłośnikach filmowych opowieści Disneya przygotowana została edycja specjalna serii „Czytaj i słuchaj”. Każde wydanie to dwa tytuły starannie wybrane spośród najpiękniejszych historii znanych z ekranu. Słuchowiska na dołączonych do książek płytach CD, zawierające oryginalne dialogi, efekty dźwiękowe oraz piosenki z filmów, zachęcą dzieci do czytania i będą okazją do wspólnej zabawy dla całej rodziny.
 • Magazyn Disney Junior

  Magazyn Disney Junior

  Kwartalnik dla dzieci w wieku przedszkolnym, adresowany do dziewczynek, jak i chłopców. Bohaterami magazynu są postaci znane dzieciom z seriali kanału telewizyjnego Disney Junior. W każdym numerze znajdują się różne aktywności: kolorowanki, zagadki, łamigłówki, proste zadania edukacyjne czy inne zabawy. Oprócz tego mały czytelnik może liczyć na wesołe historyjki obrazkowe. Wśród prezentów dołączanych do każdego numeru pisma będzie pomysłowa zabawka.
 • Kluby książki

  Kluby książki

  Dajcie się oczarować magii najpiękniejszych baśni Disneya! Kluby Książek skupiają kilkadziesiąt tysięcy miłośników najpiękniejszych bajek. Klubowicze raz w miesiącu otrzymują specjalnie wybraną książkę oraz prezent. Biorą także udział w specjalnych konkursach. Klub Książki Kubusia Puchatka - tu spotkasz swojego ukochanego misia Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Klub Książek Disneya - dla wszystkich miłośników bajek Disneya.
 • Czytaj i słuchaj

  Czytaj i słuchaj

  Przygody Waszych ulubionych bohaterów z opowieści filmowych Disneya w serii książek Czytaj i słuchaj. Do każdego tytułu dołączona jest płyta CD, na której usłyszycie oryginalne dialogi, efekty dźwiękowe oraz piosenkę z filmu. Do tej pory w serii ukazało się wiele bardzo znanych i lubianych tytułów, m.in.: Prosiaczek i przyjaciele, Zakochany Kundel, Gdzie jest Nemo, Mała Syrenka, Auta, Księga Dżungli 2 czy Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków.
 • Miesięcznik Świat na Kółkach. Auta

  Miesięcznik Świat na Kółkach. Auta

  Miesięcznik Świat na Kółkach. Auta jest oparty na filmie animowanym Auta i jest adresowany do chłopców w wieku 4-7 lat. W każdym numerze występują bohaterowie z filmu oraz nowi, którzy dołączają do znanej już paczki przyjaciół. Czytelnik znajdzie tu rozmaite rubryki o różnym stopniu trudności – gry i zabawy, zadania typu „zrób to sam” oraz komiksy, plakat i karty do gry.
 • Miesięcznik Księżniczka

  Miesięcznik Księżniczka

  Księżniczka to miesięcznik dla dziewczynek w wieku przedszkolnym. W czasopiśmie można znaleźć pięknie ilustrowane historyjki z obrazkami, gry, zadania do wykonania, plakaty, kolorowanki i propozycje prac ręcznych - wszystko jest prezentowane przez księżniczki Disneya: Kopciuszka, Śpiącą Królewnę, Królewnę Śnieżkę, Arielkę, Bellę, Mulan i Dżasminę.
Poprzednio Następny