DisneyXD brand logoAvengers Zjednoczeni

Była agentka KGB i jedna z najlepszych agentek organizacji S.H.I.E.L.D., ciesząca się wielką sława w światku szpiegowskim. Czarna Wdowa jest doskonale wyszkolona w zakresie walki, technologii i strategii. W przeszłości blisko współpracowała z Hawkeyem. Wierna swej tajemniczej naturze robi zawsze to, na co ma ochotę, ale nigdy nie zawodzi, gdy potrzebna jest jedna z jej umiejętności.

Genialny założyciel i dowódca drużyny Avengers. Jest niezwykle uparty i wierzy, że nie ma problemu, którego nie dałoby się rozwiązać z pomocą nauki i technologii. Jego pancerz daje mu zdolność latania, co w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami techniki militarnej i promieniami repulsacyjnymi tworzy najprawdziwszą broń zniszczenia.

Naukowiec Bruce Banner został zmieniony w Hulka w wyniku działania promieni gamma. Przy 2,5 metrach wzrostu i 450 kilogramach wagi dysponuje siłą, jakiej nie dorówna żaden z bohaterów we wszechświecie. Dzięki niej potrafi zetrzeć na proch każdego wroga, który ośmieli się zakłócić porządek. Hulk jest również niezwykle lojalny wobec swojej drużyny i prowadzi przyjazną rywalizację z Thorem o prawo do przechwałek!

Ekspert w dziedzinie walki strategicznej i pierwszy ochotnik do każdej misji. Podczas drugiej wojny światowej Kapitan Ameryka otrzymał zastrzyk eksperymentalnego superserum, dającego mu niesamowitą siłę i wytrzymałość, które dopełnia wrodzony instynkt przywódczy. Tarcza Kapitana Ameryki została wykonana z vibranium, bardzo rzadkiego i praktycznie niezniszczalnego metalu.

Asgardiański Książę Grzmotu. Miłośnik bitewnych emocji, rzucający się w ferwor walki ze swym ururskim młotem Mjolnirem. Thor znalazł na Ziemi nowy dom, którego broni, jak swojej własnej ojczyzny, chociaż nie przywykł jeszcze do wszystkich zwyczajów i przysłów. Thor jest pełen brawury i za wszelką cenę pragnie udowodnić swoją wartość.

Zwerbowany z organizacji S.H.I.E.L.D. przez swojego bohatera i mentora, Tony'ego Starka. Falcon to najnowszy i najmłodszy rekrut w szeregach drużyny. Jego entuzjazm trzymają na wodzy wojskowe wyszkolenie i niezwykła determinacja. Falcon nosi lśniący pancerz z holograficznymi skrzydłami, wybuchowymi lotkami i wysuwanymi szponami.

Doskonały łucznik dysponujący niezwykle celnym okiem, kołczanem pełnym wymyślnych strzał i niesamowitą bystrością umysłu. Stanowi idealne uzupełnienie drużyny – nie tylko ze względu na umiejętność walki z ukrycia oraz zdolność trafienia dowolnego celu praktycznie każdym pociskiem, ale również z uwagi na niezwykle ludzkie cechy charakteru.

Avengers - Zjednoczeni

Drużyna Marvel Avengers to grupa przyjaciół w pełnym tego słowa znaczeniu. Znajdziemy wśród nich IRON MANA, KAPITANA AMERYKĘ, THORA, HULKA, HAWKEYE'A oraz nowych, ale nie mniej rewelacyjnych FALCONA i CZARNĄ WDOWĘ. MARVEL'S AVENGERS ASSEMBLE bronią świata przed największymi zagrożeniami, jakim żaden superbohater nie zaradziłby w pojedynkę.

Teraz przyszło im zmierzyć się z drużyną najniebezpieczniejszych złoczyńców na Ziemi – grupę Cabal – na której czele stoi sam Red Skull! Superbohaterowie pod wodzą Irona Mana mieszkają w nowej twierdzy – Avengers Tower. Wszystkie ich misje, na przykład powstrzymanie Dra Dooma przed podbiciem Asgardu, Attumy przed poprowadzeniem armii Atlantów na Nowy Jork czy Drakuli przed uwolnieniem armii wampirów, mają szansę powodzenia jedynie wtedy, gdy bohaterowie zjednoczą swoje siły. Drużyna Marvel Avengers jednoczy wartką akcję, niezapomniane przygody i postacie znane z cieszącego się wielką popularnością filmu.

Captain America

Zobacz też

  • Disney Channel
  • Access all Areas
  • Gry Disneya PL
  • Gry Disneya PL
  • Disney Channel
  • Access all Areas
  • Access all Areas
  • Gry Disneya PL
  • Disney Channel