DisneyXD brand logoPaczki z Planety X

Calimary jest krzyżówką gibona z kałamarnicą, stworzoną przez Kopernikusa w jego supernowoczesnej siedzibie.

Mimo impulsywnej i swobodnej natury Dan wie, że na jego barkach spoczywa ochrona Ziemi przed Kopernikusem i dominacją kosmitów.

Podatny na usterki i nerwowy robot pomocnik, który organizuje wszystkie paczki w oparciu o swój własny, zupełnie niezrozumiały system.

Najlepszych przyjaciel i ogromna prawa ręka Dana. Jeśli czegoś potrzebujesz, Troll na pewno zna kogoś, kto może to załatwić.

Amanda czasem się rządzi, ale ogólnie jest ciekawą świata, wyjątkowo uzdolnioną uczennicą o ścisłym umyśle. Uwielbia kung-fu.

Wielki plan Kopernikusa zakłada przejęcie kontroli nad Ziemią i przygotowanie jej do ponownego zasiedlenia przez kosmitów z Planety X.

Paczki z Planety X

Co byś zrobił, gdybyś nagle zaczął dostawać tajemnicze, złowrogie przesyłki od nikczemnych kosmitów? Dla Dana i dwójki jego najlepszych przyjaciół z przedziwnego miasta Iron Bay odpowiedź była oczywista – trzeba ratować świat!

Jednak przed realizacją tego śmiałego planu Dan, nasz charyzmatyczny, ale odrobinę próżny bohater, wykorzysta otrzymane paczki, by dostać się do telewizji, wyprzystojnieć i wykaraskać się z kłopotów! Amanda, niesamowicie bystra miłośniczka nauki, pragnie rozwiązać tajemnicę zaginionego wujka Rory'ego, ujawnić ukrytych kosmitów i wykaraskać się z kłopotów! A Troll, nasz zaradny optymista, chce jedynie dobrze się bawić. „Kłopoty? Jakie kłopoty? Gdzie te kłopoty?”

Przed puszczeniem wodzy swoim nastoletnim impulsom naszych bohaterów powstrzymuje jedynie Kopernikus, nikczemny agent kosmitów z Planety X, podszywający się pod zrzędliwego staruszka z sąsiedztwa, oraz Calimary, pół gibon, pół kałamarnica i pełnej klasy drań.

Paczki z Planety X były przeznaczone dla Kopernikusa i miały umożliwić mu przygotowanie gruntu pod inwazję obcych. Ale ponieważ zostały przechwycone przez grupę nieznośnych smarkaczy, jego głównym celem jest teraz odzyskanie zguby za wszelką cenę. A gdy mu się to nie udaje, strasznie się denerwuje. A raczej nie chcecie go spotkać, gdy jest zdenerwowany... albo sfrustrowany, pokonany, głodny, śpiący i tak dalej... Co zatem nasi nastoletni bohaterowie zrobią z paczkami? Użyją, wykorzystają, rozbroją i przede wszystkim nie pozwolą im wpaść w łapska Kopernikusa.

Dan Zembrosky

Zobacz też

  • Disney Channel
  • Access all Areas
  • Gry Disneya PL
  • Gry Disneya PL
  • Disney Channel
  • Access all Areas
  • Access all Areas
  • Gry Disneya PL
  • Disney Channel