DisneyXD brand logoSlugterra

Dr Blakk to bogaty i nikczemny właściciel potężnej korporacji Blakk Industries. Jego celem jest przejęcie władzy nad całą Slugterrą i zniszczenie magicznej śluzoenergii stojącej na straży podziemnego świata. Blakk jest też potężnym śluzostrzelcem! Korzystając z mrocznych nauk zmodyfikował swoje śluzaki i zamienił je w potwory!

Eli Shane przebył ponad sto mil podziemnymi korytarzami, by pójść w ślady swojego ojca i zostać najlepszym śluzostrzelcem w historii! Mając na podorędziu swą drużynę (Gang Shane'a) – Pronta, Trixie i Korda – cały arsenał superanckich śluzaków oraz niezastąpiony blaster, Eli wyrusza na misję, by pokonać podłego doktora Blakka i raz na zawsze zapewnić SLUGTERZE pokój i wolność!

Burpy to nie tylko ulubiony śluzak Eliego ale również jego najlepsza broń, mistrz śluzostrategii oraz przywódca armii należących do Eliego śluzaków. Burpy jest wierny Eliemu i zna najlepsze śluzosztuczki w całej SLUGTERZE!

Kord to góra mięśni, która przyjęła postać jaskiniowego trolla! Jest też głównym mechanikiem Gangu Shane'a i utrzymuje w dobrej kondycji wszystkie należące do drużyny mechabestie, blastery i pozostałe wyposażenie. Jednak Kord wcale nie jest stereotypowym mięśniakiem! Wystarczy, że załaduje do blastera swojego ulubionego śluzaka o imieniu Rammstone Bludgeon, a będzie siał postrach w każdej sytuacji!

Pronto to dumny i przenikliwy molenoidalny tropiciel, mistrz śluzostrzelectwa i podróżnik... tak mu się przynajmniej wydaje! Wszystkie molenoidy posiadają wewnętrzny kompas, dzięki któremu mogą znaleźć drogę praktycznie wszędzie. Niestety cecha ta uderzyła Pronto do głowy, przez co z hukiem wylatuje z każdej jaskini, jaką w życiu odwiedzi!

Trixie pełni w Gangu Shane'a rolę specjalistki od śluzaków. Jej marzeniem jest nagranie filmu dokumentalnego o cudownych śluzakach, o których opowiada w swoich śluzako - odcinkach. Jeśli chodzi o walkę lub śluzopojedynki, Trixie znajdzie bezpieczne wyjście lub skuteczną strategię w każdej sytuacji!

Slugterra

W podziemnym świecie SLUGTERRY, gdzie amunicja wcale nie należy do przedmiotów martwych i gdzie przetrwać mogą jedynie najszybsi, Eli Shane pretenduje do miana najlepszego śluzostrzelca w historii! Tylko zbierając, szkoląc i pojedynkując się z małymi stworkami zwanymi ŚLUZAKAMI, Eli i jego drużyna może liczyć na zwycięstwo w walce z siłami zła. Wspominaliśmy, że nasi bohaterowie mogą strzelać śluzakami z potężnych blasterów i zmieniać je w potężne, bitewne bestie? Rewelacja!

Slugterra

Zobacz też

  • Disney Channel
  • Access all Areas
  • Gry Disneya PL
  • Gry Disneya PL
  • Disney Channel
  • Access all Areas
  • Access all Areas
  • Gry Disneya PL
  • Disney Channel