DisneyXD brand logoOglądaj premierowe odcinki seriali

od poniedziałku do piątku o 18:00 w disney xd!

FINEASZ I FERB: MISJA MARVEL

powrót do seriali

O serialu

Już 25 września widzowie będą mogli zobaczyć specjalny odcinek, w którym pojawią się najpopularniejsze postaci ze świata Marvela. W kreskówce zobaczymy Thora, Iron Mana, Hulka oraz Spider-Mana. Oprócz tego pojawi się oczywiście Nick Fury. Skąd takie połączenie? Otóż najnowszy wynalazek doktora Dundersztyca (czarnego charakteru z „Fineasza i Ferba“) odbierze superbohaterom ich moce. Z tego oczywiście będą chcieli skorzystać Red Skull, Whiplash, Venom i MODOK, którzy postanowią pokonać swoich wrogów, a potem zapanować nad światem. Bezbronnym bohaterom będą mogli pomóc tylko Fineasz i Ferb, ale nie uda im się to bez Agenta P.

Bohaterowie

FINEASZ
Fineasz wie, że potrafi poradzić sobie ze wszystkim, czego się podejmie. Niektóre z jego pomysłów mogą wydawać się szalone (na przykład budowa stoku narciarskiego na podwórku w najgorętszy dzień lata), ale zawsze udaje mu się je zrealizować. Ten wulkan energii bez przerwy szuka coraz to nowych sposobów, by jego świat był chociaż trochę bardziej interesujący i zabawny.
FERB
Ferb nie mówi zbyt wiele. Ten zielonowłosy dziewięciolatek jest przyrodnim bratem Fineasza i jego nieodłącznym towarzyszem. Gdy są razem, ich wyobraźnia osiąga niesamowite rozmiary, a wszystkie pomysły kończą się sukcesem. Ferb jest równie zwariowany i psotny co jego przyrodni brat, jednak odzywa się tylko w kluczowych momentach.
PEPE / AGENT P
Dla Fineasza i Ferba Pepe jest jedynie zwyczajnym, domowym zwierzątkiem. Jednak Pepe wiedzie sekretne życie, o którym nikt na przedmieściach nie ma pojęcia. Gdy znika i udaje się do swej sekretnej kryjówki, zamienia się w "Agenta P", który pracuje po godzinach, by ocalić świat przed nikczemnym Dr. Dundersztycem.
FREDKA
Fineasz i Ferb robią przeróżne zwariowane rzeczy i zawsze uchodzi im to na sucho! To wystarcza, by doprowadzić ich siostrę Fredkę do granic szaleństwa. Chociaż raz chciałaby przyłapać ich na gorącym uczynku i pokazać wszystko mamie. Jednak im bardziej się stara, tym boleśniejsza jest jej porażka! Jest po uszy zakochana w Jeremiaszu, który pracuje w barze.
DR DUNDERSZTYC
Dundersztyc jest miłośnikiem zła i siewcą zniszczenia. By udaremnić jego nikczemne plany i zniszczyć wynalazki, Agent P musi praktycznie chodzić na... Czy dziobaki mają rzęsy?
Zobacz stronę oficjalną