DisneyXD brand logoTron Uprising

Able pełni rolę swego rodzaju opiekuna Becka. Jest właścicielem garażu, w którym pracują Beck, Zed i Mara. Jako jeden z pierwszych programów Flynna zasługuje na tytuł wybitnego męża stanu sektora Argon. Nieustannie jednak martwi się o przyszłość i losy Becka. Oglądaj TRON: Uprising na Disney XD!

Beck ćwiczy swe umiejętności walki pod przewodnictwem Trona, by móc podążyć przeznaczoną mu ścieżką wielkiego wojownika i wyzwolić The Grid. Oglądaj TRON: Uprising na Disney XD!

Jedna z najlepszych przyjaciółek i współpracowniczek Becka. Mara specjalizuje się w śmiercionośnej broni i pojazdach. Oglądaj TRON: Uprising na Disney XD!

Znakomita przywódczyni o niezrównanych umiejętnościach walki. Paige wiele w życiu przeszła. Podczas bitwy została oddzielona od swej rodziny z The Grid, później uratował ją generał Tesler. Zaskarbił sobie tym jej lojalność, która niekiedy utrudnia Paige dostrzeżenie jego podłej natury. Jest głównym wrogiem Becka, a później staje się również obiektem jego pożądania.

Jeden z generałów Clu. Jest niesamowicie ambitny i za wszelką cenę stara się zadowolić swojego przywódcę. Jego cel to zniszczenie Argon City, zdobycie większej mocy i zawładnięcie jeszcze odleglejszymi zakątkami The Grid. Oglądaj TRON: Uprising na Disney XD!

Upadły bohater będący niegdyś wielkim wojownikiem i obrońcą The Grid. Tron został ciężko ranny w bitwie z Clu i obecnie żyje w odosobnieniu. Uważa Becka za wielkiego wojownika i widzi w nim swojego następcę. Oglądaj TRON: Uprising na Disney XD!

Jeden z najlepszych przyjaciół i współpracowników Becka. Zed specjalizuje się w szybkich pojazdach. Oglądaj TRON: Uprising na Disney XD!

Niegdyś Clu uważany był przez Kevina Flynna za nadzorcę The Grid. Przejął jednak nad nią kontrolę i ustanowił się dyktatorem. Oglądaj TRON: Uprising na Disney XD!

Tron Uprising

Serial TRON: Uprising przedstawia losy Becka, młodego mechanika z Argon City - rozrastającej się metropolii na obrzeżach The Grid, którą zajął właśnie generał Tesler, sługa okrytego złą sławą Clu. Najlepszy przyjaciel Becka, Bodhi, ginie z rąk armii Clu. Nasz bohater pragnie pomścić przyjaciela i organizuje krucjatę przeciwko reżimowi. Jego bunt zwraca uwagę Trona, najpotężniejszego wojownika The Grid, który dostrzega w Becku wielki potencjał i szkoli go na swojego następcę. Beck przyjmuje pseudonim The Renegade i rozpoczyna walkę o wolność w The Grid. Oglądaj TRON: Uprising na Disney XD!

Tron Uprising

Zobacz też

  • Disney Channel
  • Access all Areas
  • Gry Disneya PL
  • Gry Disneya PL
  • Disney Channel
  • Access all Areas
  • Access all Areas
  • Gry Disneya PL
  • Disney Channel