DisneyXD brand logoMega Spider-man

Władca europejskiego państwa Latveria. Jeden z największych złoczyńców na liście organizacji S.H.I.E.L.D. Uniknął kary dzięki wyjątkowym mocom i statusowi dyplomatycznemu. Spidey i pozostali członkowie S.H.I.E.L.D. odwiedzają Latverię z zamiarem schwytania Dooma, jednak szybko wpadają w tarapaty.

Choć jest super bohaterem, Peter prowadzi normalne życie 16-latka. Obowiązki Spider-Mana niosą jednak ze sobą spore wyzwania. Śpieszący się do ciotki na obiad, walczący o dobre oceny i ścigający super łotrów Peter zawsze ma ręce pełne roboty.

Dyrektor organizacji S.H.I.E.L.D i najlepszy glina świata. Fury nie pozwoli, by obdarzone super mocami dzieciaki pokroju Spider-Mana biegały po mieście bez wsparcia i treningu, wywołując chaos i narażając życie niewinnych. Dlatego postanowił je wyszkolić.

Hiperaktywny wolny strzelec. Sam zawsze ma coś do udowodnienia. Jego moce pochodzą od siły Nova, którą wykorzystuje dzięki hełmowi. Wśród super mocy znajdują się umiejętność latania, zwiększona wytrzymałość i zdolność wchłaniania i wypuszczania ładunków energii. Sam nie zna jednak pełni swych zdolności, ani sposobu ich działania.

White Tiger traktuje wszystko bardzo poważnie. Niezwykle ambitna nastolatka pragnie doskonalić zarówno siebie, jak i pozostałych członków grupy. Będąc mniej uzdolnioną pracuje najciężej. Doskonała wojowniczka i akrobatka wyposażona w koci zmysł i pazury. Ava nosi tygrysi amulet, który zapewnia jej super moce.

Wychowanek ulicy nie przywykł do świata super bohaterów. Luke to nieowijający w bawełnę twardziel, pełniący rolę starszego brata i duchowego przywódcy. Niezwykle lojalny i nieustraszony, Luke został wyposażony w niezniszczalną skórę i nadprzyrodzoną siłę, które czynią zeń najpotężniejszego członka grupy. Skory do bójki bohater podatny jest na strzały z broni energetycznej.

Danny Rand, choć zawsze skoncentrowany, przywodzi na myśl wyluzowanego surfera. Gdy jednak zmienia się w Iron Fista, przestaje być skory do kompromisów. Niezwykle zrównoważony 17-latek stoi na czele korporacji Rand. Choć majątkiem dorównuje Osbornom, wygląda na zwykłego luzaka. Jednak jako Iron Fist trakuje swe obowiązki niezwykle poważnie.

Doc Ock nie może poruszać się i oddychać bez specjalnego Octo kombinezonu. Podobie jak prawdziwa ośmiornica, Ock pozostaje w cieniu, zakamuflowany we własnym laboratorium, które znajduje się na dnie rzeki Hudson. Tajny tunel prowadzi stąd wprost do siedziby OsCorp.

Symbiot stworzony przez Doc Ock'a dzięki wykorzystaniu DNA Spider-Mana. Ma zdolność przejęcia czyichś zdolności i kontroli nad ciałem.

Ultimate Spider-man

Dołącz do Petera Parkera z serii Mega Spider-Man, który łączy codzienne obowiązki ucznia liceum z niecodziennymi wyzwaniami super bohatera. Nick Fury zaprasza Parkera na szkolenie organizacji S.H.I.E.L.D., podczas którego alter ego Petera, Spider-Man, połączy siły z czterema innymi nastoletnimi super bohaterami - Novą, White Tiger, Power Manem oraz Iron Fistem, którzy wyruszą w pełną przygód drogę z nadzieją zostania super bohaterami. Oglądaj Mega Spider-Mana na Disney XD!

Ultimate Spider-man

Zobacz też

  • Disney Channel
  • Access all Areas
  • Gry Disneya PL
  • Gry Disneya PL
  • Disney Channel
  • Access all Areas
  • Access all Areas
  • Gry Disneya PL
  • Disney Channel