Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Wkrótce na DVD i Blu-ray

3D - IMAX

Dołącz do Jacka w podróży do Źródła Młodości

O filmie Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Dołącz do Jacka w podróży do osławionego Źródła Młodości. Niesamowita przygoda zaprowadzi go na nowe horyzonty i postawi w obliczu syren, zombie i nowych nieprzyjaciół, a także słynnego Czarnobrodego.

Film „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" Disneya, wyprodukowany przez Jerry'ego Bruckheimera i wyreżyserowany przez Roba Marshalla, przenosi nas w świat rozrywki, przygód i humoru, które charakteryzowały pierwszą część serii „Piraci z Karaibów" - tym razem w technologii Disney Digital 3D™. Johnny Depp powraca jako kapitan Jack Sparrow w pełnej emocji opowieści o prawdzie, zdradzie, młodości i upadku. Jack spotyka kobietę ze swej przeszłości (Penelope Cruz), nie jest jednak pewien, czy łączy ich miłość, czy niewiasta chce jedynie wykorzystać go do odnalezienia osławionego Źródła Młodości. Gdy zmusza go, by wsiadł na pokład Zemsty Królowej Anny, statku dowodzonego przez słynnego pirata Czarnobrodego (Ian McShane), Jack rozpoczyna nieoczekiwaną podróż. Nie wie, kogo bać się bardziej - Czarnobrodego czy kobiety ze swej przeszłości.

W obsadzie filmu „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" znaleźli się między innymi znani nam piraci: Geoffrey Rush, jako żądny zemsty kapitan Hektor Barbossa, oraz Kevin R. McNally, jako długoletni przyjaciel kapitana Jacka - Joshamee Gibbs, a także Sam Claflin, oddany misjonarz i Astrid Berges-Frisbey w roli tajemniczej syreny.

DVD i Blu-Ray

DVD i Blu-Ray

Dowiedz się więcej

Gry i rozrywka

Gry i rozrywka

Go

Bohaterowie

Bohaterowie

Poznaj obsadę

Reklama